Fizjoterapia Elbląg
Kamil Bachewicz -

Cześć mam na imię Kamil, mam przyjemność przedstawić się wam w wszystkim i opowiedzieć troszkę o sobie i o swoich zainteresowaniach. Jestem studentem Fizjoterapii na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-ekonomicznej wydziału nauk o zdrowiu 📖.
Swoją przygodę z fizjoterapią zacząłem 3 lata temu. Zajęło mi trochę czasu zanim doszedłem do tego, że właśnie ten kierunek jest moim powołaniem💎.
Praca w zawodzie daje mi wiele satysfakcji, dlatego chcę się rozwijać a w tym celu uczestniczyłem na kilku szkoleniach z masażu a także z różnych terapii📜. Oczywiście dalej się rozwijam, moim marzeniem jest pójść na szkolenie z chiropraktyki i z rehabilitacji stomatologicznej stawu skroniowo-żuchwowego💪🏼. Aktualnie pracuję w EKS START Elbląg🤍❤️💙 (2019 do teraz) dowiedziałem się tu bardzo wielu rzeczy, czyli jak od kuchni pracuje się w zawodzie. Moją ulubioną terapią jest rehabilitacja po kontuzjach w stawie kolanowym 🦵🏼.
Moje hobby to: jazda na rowerze, snowboard, muzyka filmowa. 🚴🏻‍♂️🏂🎧🤗
Gorąco zapraszam na masaże egzotyczne lub różnorakie terapie wykonywane profesjonalnie przez Michała lub przeze mnie. Dziękuję za uwagę 😊

Kategorie: Aktualności